הנחיות כלליות

  • התרחקו מעמדות החיילים – אנו מבקשים מהתושבים בכל לשון של בקשה להתרחק ולהרחיק את הילדים ובני הנוער מעמדות החיילים וממקומות מועדים לפורענות – הדבר מסכן את הילדים ומפריע מאוד לעבודת גורמי הביטחון. כמו כן, רצוי שהילדים והנוער לא יסתובבו ביישוב בלילות.
  • איסור לשהות צמוד לגדר – בימים אלו חל איסור חמור לנסוע או ללכת על השביל ההיקפי של היישוב, צמוד לגדר – הדבר מסכן אתכם!! ומפריע לעבודת כוחות הביטחון הרבים הנמצאים ביישוב.
  • הודעות המועצה –  בעת השמע קולות נפץ (המגיעים בד"כ מכיוון ג'ילזון), תצא הודעה בהקדם האפשרי לשכונות המערביות בלבד, על מנת לא להטריד את כל תושבי היישוב. חשוב לדעת כי בעת אירוע ביטחוני: הפרות סדר, ירי וכדו' המוקדניות המסורות שלנו בחמ"ל מטפלות באירוע עצמו, בהכוונת הכוחות, מעקב אחר המצלמות ובדיקת דיווחים העולים מהכוחות בשטח –  בשל כך ובשל העובדה כי בהתחלה קשה לדעת במדויק מה אירע, תצא הודעה לפי המידע שיש ברשותנו באותו זמן. היו בטוחים כי המוקדניות וגורמי הביטחון עושים כל מאמץ בכדי לשלוח לכם התושבים הודעה במהירות האפשרית. להצטרפות לקבוצות הוואטספ השקטות לפי שכונה
  • אנא עזרו לנו להגן עליכם – בזמן אירוע אין להתקשר לחמ"ל אלא במקרה חירום בלבד. מספר הטלפון בחמ"ל 029700538, במידה ואין מענה יש להתקשר 1208 למוקד בנימין.
  • מומלץ מאוד להוריד את היישומון של פיקוד העורף (להגדיר את בית-אל כאזור עניין ולהפעיל אותו עם שירותי מיקום) http://onelink.to/8p5wpq
 

 

 

 

 

5 דרכים ליצירת חוסן אישי בשגרת חירום